Ndodhet ne katin e 3-te te nje kompleksi te ri pallatesh, prane shkolles Harry Fultz.

E 220 ne shitje tirane

Shitet Makine AUTOMATIKE Benzine Gaz Mercedes A class 200, tipi 169, vit prodhimi 2005. the end and the death limited edition00 m2. honouring your spiritual father quotes

Shikime:3. . . Ambient tregtar per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane.

gazeta celesi shtepi me qera 2+1.

.

Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur.

8, Ashensor | Apt 100% I Rino.

Makinat në Tiranë.

al është platforma më e mirë për shit-blerje të makinave dhe veturave.

Viti: 2008 Transmetuesi: Automatik Kilometrazha: 20 000 - 24 999 Karburanti: Dizel / Naftë Targa: Të huaja Lloji i njoftimit: Shitet Njoftim nga: Kompani Komuna: Tiranë Ngjyra: E Zezë Prodhuesi: Mercedes-Benz Modeli: E 220 Dërgesat e MerrJep. Truall per shitje ne rrugen Bulevardi Blu prane Institutit ne Tirane. . com - Falas.

shtepi me qera te lira. . .

.
A Microsoft logo is seen in Los Angeles, California U.S. 21/02/2024. REUTERS/Lucy Nicholson

Makinat në Tiranë.

“Inf 93” Real Estate. Naftë 200000 km Automatike Gri.

Publikuar:Mar 2011:01. .

Gjendje: I përdorur - Në gjendje të mirë Viti: 2001 Transmetuesi: Automatik Kilometrazha: 25 000 - 29 999 Karburanti: Dizel / Naftë Targa: Shqiptare Lloji i njoftimit: Shitet Njoftim nga:.

shtepi me qera ne tirane. 20 Maj 2023, Tiranë.

.

Makina eshte ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera dhe dokumentat e paguara.

Shitje vila vile dhoma gjumi dhome siperfaqe ofron kati jane shitje sistem kompleks prej pamje verande rezidencial oborr tualet pare larte kate prane ndertimi zone ban Vile.

Apartamente, shtepi, vila, zyra, dyqane, toka në shitje, blerje dhe me qira në Tiranë dhe në bregdet. Në Shitje 220-56S 550. Shikime:3. Everything.

Kërko per Mercedes-Benz C 220 ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Gjej Mercedes-Benz E 220. al është platforma më e mirë për shit-blerje të makinave dhe veturave. kerkoj shtepi me qera.

al është platforma më e mirë për shit-blerje të makinave dhe veturave.

. . Çdo Përfaqësitë makinë ose tregtari në Tiranë nuk mund të ofrojë kaq shumë makina si motors.

minelab vanquish 340 specs

19 Maj 2023, Tiranë.

Shitet Makine AUTOMATIKE Benzine Gaz Mercedes A class 200, tipi 169, vit prodhimi 2005. 900. gazeta celesi shtepi me qera 2+1. .